Muzeum Śleżańskie i SztukaElla zapraszają na wernisaż i wystawę prac p.t. Sztuka oczami dziecka

Przełom maja i czerwca w Muzeum Ślężańskim będzie to czas gdy naszą uwagę skierujemy na najmłodszych. Dostrzegamy w nich zarówno twórców jak i odbiorców kultury. Chętnie gościmy w naszych progach, pamiętając, że w historii Muzeum Ślężańskiego, swoje prace wystawiali również niepełnoletni artyści w ramach działalności pracowni malarskich czy tkackich. Bo sztuka nie zależy od wieku twórcy, lecz jego talentu i wrażliwości. Bogactwo kulturowe regionu przypomina o licznych artystach, którzy na różnych etapach swojego życia tworzyli niezwykłe prace. Wierząc w talent młodych artystów już dziś pragniemy zaprosić na wernisaż SztukaElli, który zaprezentuje prace dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia: Rysunku i Malarstwa, Plastyczne i Ceramiczne w dniu 18.05.2024 o godzinie 11:00. Zapraszamy.

 

Muzeum Śleżańskie i SztukaElla zapraszają na wernisaż i wystawę prac Dzieci i Młodzieży uczęszczających na zajęcia: Rysunku i Malarstwa Plastyczne i Ceramiczne.

Wernisaż odbędzie się 18.05.2024 r. o godz. 11:00 w sali wystaw czasowych w Muzeum Ślężańskim przy ul. Św. Jakuba 18 w Sobórtce.

Wystawa potrwa od 18.05.2024 do 05.06.2024 r.

Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu: Niezwykła uliczka Świętego Jakuba.