Zajęcia edukacyjno – kulturalne dla Gości z Ukrainy

Zapraszamy gości z Ukrainy na zajęcia edukacyjno-kulturalne, zorganizowane przez nasze regionalne, prywatne i samorządowe organizacje w gminie Sobótka.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, za co szczególnie dziękujemy: SztukaElla, Fundacja Aktywni Ślężanie, Herbaciarnia Ziołowa,  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sobótce, Ślężański Ośrodek Kultury i Muzeum Ślężańskie i wszystkim zaangażowanym w projekt. Oto piękny przykład współpracy naszego regionalnego środowiska ludzi kultury, edukacji i sportu. Oferta robi wrażenie: od baletu, zajęć dla mam i maluszków, zajęć plastycznych, zajęć sportowych i kursów samodzielności po pisanie CV. W takiej ofercie nie mogło zabraknąć zajęć muzealnych, które pokażą ukraińskim gościom naszą unikatową historię regionalną, przyrodę i kulturę.

Muzeum będzie organizować wycieczki i działania terenowe, na które zapraszamy również naszych mieszkańców.