Uzupełnienie Regulaminu zwiedzania Muzeum Ślężańskiego

20 zł normalny

10 zł ulgowy

10 zł grupowy powyżej 10 osób

30 zł  wejście z przewodnikiem obejmujący wystawy stałe wraz z filmami, wystawy czasowe, lapidarium

Wejście z przewodnikiem na wystawy stałe odbywa się każdego dnia w godzinach od 12:30 do 13:00. Minimalna grupa zwiedzających z przewodnikiem to 5 osób. Zwiedzanie rozpoczyna prezentacja filmu „Człowiek i przyroda Ślęży”. W trakcie zwiedzania wystaw na górnej kondygnacji, gdy liczba osób dorosłych wynosi 13 (łącznie z przewodnikiem lub opiekunem), pozostali zwiedzający oczekują w lapidarium lub na dolnej wystawie na wejście. Wejście według kolejności zakupu biletu.

Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji określonej godziny wejścia na wystawę zarówno z przewodnikiem jak i bez, dla grup lub indywidualnych zwiedzających.

Bezpłatny dzień zwiedzania (czwartek) w Muzeum
nie obejmuje nowej wystawy „Człowiek i przyroda w Ślęży”.