Wernisaż wystawy fotografii oraz prezentację podróżniczą obieżyświata, Bolesława Grabowskiego.

Muzeum Ślężańskie i ŚOKSiR zapraszają na wernisaż wystawy fotografii oraz prezentację podróżniczą obieżyświata, Bolesława Grabowskiego.

ul. św. Jakuba 18, godz. 18 – Muzeum Ślężańskie
Kaukaz – wystawa i pokaz podróżniczy Bolesława Grabowskiego
Armenia – to pięknie położone, tętniące życiem klasztory chrześcijańskie. To także Chaczkary – krzyże wykute na kamiennych tablicach. Erywań, ze świętą górą Ararat na horyzoncie jest miastem o wielkim uroku. Przemili ludzie, gościnni i kulturalni
Gruzja – to bezkresne pola, pokryte winnicami ośnieżone szczyty Kaukazu i kamienne wieże obronne nadające swoisty klimat górskim krajobrazom. Mieszkańcy Gruzji, są bardzo przyjaźnie nastawieni do turystów – szczególnie do Polaków. Stolica Gruzji Tibilisi jest pięknie położona w dolinie rzeki Kury, łączy zabytki z nowoczesną architekturą.