Weekend Seniora z Kulturą – 2-3.10.2021

Muzeum Śleżańskie zaprasza na ogólnopolską  akcję Weekend Seniora z Kulturą w dniach 2-3.10.2021 . Wejście dla seniorów na wszystkie muzealne wystawy będzie bezpłatne.

2 października godz. 10:00 – bezpłatne zwiedzanie wystawy “Dawne wierzenia z przewodnikiem archeologiem – Panią dr Haliną Śledzik-Kamińską.

3 października godz. 11:00 – spacer historyczny w lapidarium “Historia regionu wykuta w kamieniu” prowadzi Monika Szima-Efinowicz

9 października o 11 : 00 Muzeum Ślężańskie zaprasza do herbaciarni Ziołowej w Sobótce na warsztaty piktografii dla seniorów. Zajęcia przeznaczone dla uczestników projektu Senior +, który realizuje OPS we Wrocławiu. Koordynatorem jest pani Ewa Offman-Lech. Zajęcia poprowadzi Pani Julia Nicer.